Aluselised soolad on sõltumatult tõestatud Euroopa Toidustandardi Ameti poolt, et nad aitavad kaasa normaalsele:

  • Energia: Energiat säästvale metabolismile ja väsimuse ning kurnatuse vähenemisele.
  • Elektrolüüdi tasakaal: Elektrolüütide tasakaalule kehas.
  • Vere tervis: Punaste vererakkude tekkele, hapniku transpordile kehas, vähendab ummistuste teket ning aitab kaasa normaalsele vererõhule.
  • Mõistus: Neurotransmissioonile, närvisüsteemile, kognitiivsetele ja psühholoogilistele funktsioonidele
  • Seedimine: Seedeensüümide normaalsele talitusele.
  • Rakkude kaitsevõime: Immuunsüsteemile ja rakkude kaitsevõimele oksüdatiivse stressi eest.
  • Lihased: Lihaste toimivusele, rakumembraanidele, proteiini sünteesile ja sidekoele.

“Miks see peaks Sind huvitama?”

Sinu keha peaks olema just parajalt aluseline, et funktsioneerida optimaalselt. Selleks on vaja kehal aluselist jõudu, mida me saama hapnikust, toidust ja joogiveest mida me tarbime. Kui kõik läheb hästi ja me suudame oma keha pH viia optimumini, siis keha on võimeline paremini vabanema jääkainetest.

Kui kõik meie kehas olevad protsessid on kenasti sünkroonis ja toimivad nii nagu peab, ei pea me oma keha pH-taseme pärast muretsema – ta reguleerib ennast loomulikult ja automaatselt ise. KUID see saab juhtuda vaid siis kui sa elad ja sööd just õigetes oludes ja heades tingimustes.

Enamik meist kannatab stressi ja ebakorrapärase(ka ebatervisliku) toitumise all. Toidud on enamasti pool-fabrikaadid ning hapendatud. Selline toitumine koos vähese liikumisega toovad kaasa endaga tervisehäired – alates väiksematest, lõpetades krooniliste või isegi surmavate tervisehädadega. See on hetkel nii Eestis, kui ka maailmas suur probleem. Igasugune liigselt happeline keskkond oma toitude ja vähese treeningu ja hapnikuga toovad kaasa mitmed füsiloogilised ja emotsionaalsed haigused.

“Mis asi see aluseline dieet siis on?”

Dieet? See on midagi rohkemat kui ainult dieet! Sellisest mõttest peame me koheselt vabanema, et see on dieet!

See on elustiil kõige paremas mõttes – tehes läbimõeldud otsusi enda toitumises ja viies sellega enda keha pH-taseme normi. Seda on võimalik saavutada paremini kui tarbida selleks ettenähtud looduslikke toidulisandeid. Lisaks teistele tervislikele toitumisviisidele on aluseline toitumine koos toidulisanditega koosneb see 80% aluselisest toitumisest ja 20% naturaalsest toitainerikkast toidust.

Aluseline elustiil ei ole ainult keha pH-taseme normi hoidmine vaid ka heade emotsioonide toomine enda ellu ja suur abimees stressiga võitlemisel. See aitab Sul paremini planeerida enda tervislikku liikumist ja normaalset une tasakaalu.

“Võime selle taandada 4 lihtsale sammule:”

1. Joo piisavalt vett

2. toitu tervislikult

3. saa jõudu foursaltsist

4. Tunne end tervena

“Minu eesmärk on sind saata aluselise toitumise teekonnal ja aidata sul teha rohkem tervislikke otsuseid, et oma keha pH-taset veelgi parandada.

Alustame