Kasutustingimused

1. Kasutustingimuste kehtivus

1.1. Tingimused kehtivad ostu sooritava isiku (edaspidi Ostja) ja ostukeskkonna 4soola.ee omaniku Earth Health OÜ
(edaspidi Müüja) vahel 4soola.ee vahendusel kaupade ostmisel ja müümisel tekkivate kohustuste ja õiguste kohta.

1.2. Lisaks reguleerivad 4soola.ee vahendusel toodete ostmist ja müümist Eesti Vabariigis kehtivad seadused.

2. Kaupade ostmine

2.1. Kõikide kaupade hinnad on Eurodes ja sisaldavad 0% käibemaksu. Earth Health OÜ ei ole käibemaksukohuslane. Toodete juures on ära märgitud hetkel kehtivad hinnad. Kui toote juures on märgitud “Soodushind”, siis kehtib sellele tootele soodushind. Toote juures on alati informatiivne pikem tootekirjeldus, mis võimaldab langetada õiget ning kaalutletud ostuotsust. Kui samast tootest on saadaval erinevad variandid, siis on toote juures aktiivne aken, kust saate endale valida sobiva versioon. Kui kõik sobib, siis valige sobiv kogus ja lisage toode nupuvajutusega ostukorvi.
Tooteid võib ostukorvi lisada erinevatest tootegruppidest ja piiramatul hulgal. Toodete koguseid saab hiljem ostukorvis muuta, samuti saab tooteid ostukorvist eemaldada. Ostukorvi sisu
on aktiivne kuni Te püsite meie kodulehel, sulgedes akna ostukorvi sisu kustutatakse.

2.2. Kaupade hinnad ja saadavus võivad muutuda ette teatamata. Sellisel juhul võetakse teiega personaalselt ühendust, et leppida kokku sobiv tarne aeg.

2.3. E-poes olevate toodete pildid on illustratiivse tähendusega ja võivad erineda tegelikest toodetest. ‘

2.4. Kaupade kirjeldus ei pruugi olla täpne või piisavalt detailne. Vaadake lisa tootja kodulehelt, küsimuste korral võtke meiega julgesti ühendust.

2.5 Leheküljel olevad postitused on informatiivse iseloomuga. Lehekülg ei ole mõeldud andma meditsiinilist nõu mistahes viisil. Postitused on koostatud olemasoleva kirjanduse, teadusuuringute, loengute, kogemuste ja ettevõtete poolt esitatud info (labori uuringud, toodete ja tehnoloogiate kirjeldused) põhjal. Terviseteemadel pea nõu endale usaldusväärse ja teadliku meditsiini töötajaga ning tee ka oma uurimistöö.

3. Kaupade eest tasumine

Ostukorvis on võimalik valida kolme erineva makseviisi vahel.

  • Tellimuse eest tasumine läbi Maksekeskuse – kaardimakse või pangalink
  • Tellimuse eest tasumine Paypal vahendusel

3.1. Kui valite, et soovite maksta läbi Maksekeskuse pangalingi, krediitkaardi või PayPal-iga, siis arve saadetakse Ostjale peale makse sooritamist Ostja poolt sisestatud andmete alusel. Arve saadetakse Ostja poolt sisestatud e-mailile. Arve ei saadeta automaatselt, seda teeb inimene kes kontrollib, et kõik on korras. Seega ei saa ostja arvet koheselt või öisel ajal ja puhkepäevadel. Ostja on kohustatud enne makse sooritamist kontrollima, et andmed tema poolt tehtaval tellimusel on õiged. Tellimuse täitmine algab hetkest kui Maksekeskus kinnitab Müüjale, et makse on edukalt sooritatud. Kui sooritate makset krediitkaardi või pangalingi kaudu, siis vajutage peale makse sooritamist nuppu “Tagasi kaupmehe juurde” ja teile kuvatakse teade “Makse on edukal sooritatud”. Kui vajutate enne makse sooritamist nuppu “Tagasi kaupmehe juurde või maksmise ajal nuppu “Katkesta”, siis makse ei laeku, Teie ostukorvi sisu kustutatakse ja tellimus tühistatakse. Tasudes tellimuse eest krediitkaardiga (Visa, MasterCard) või Eesti pangalinkidega (Swedbank, SEB, LHV Pank, Nordea, Danskebank, Krediidipank) toimub makse sooritamine väljaspool e-poe keskkonda vastava panga või teenusepakkuja turvalises maksekeskkonnas. E-poel puudub ligipääs Ostja panga ja krediitkaardi andmetele.

3.2. Kui valite, et soovite maksta arve alusel pangaülekandega, siis arve koostatakse ja saadetakse Ostjale tema poolt tehtud tellimuses sisalduvate andmete alusel. Kui ostjaks on eraisik, siis on arve peal eraisiku andmed ja kui ostjaks on firma, siis on arve peal firma andmed. Arve ja kõik muu vajalik informatsioon saadetakse Ostja poolt sisestatud e-mailile. Enne meie poolse arve saatmist saab Ostja automaatse tellimuse kinnituse mis on täpne koopia Ostja poolt tehtud tellimusest. Ostja on kohustatud kontrollima kas kõik on õige ja teavitama müüjat kui midagi on valesti. Arve ei saadeta automaatselt, seda teeb inimene kes kontrollib, et kõik on korras. Seega ei saa ostja arvet koheselt või öisel ajal ja puhkepäevadel. Tellimuse täitmine algab hetkest kui kogu arvel märgitud summa on laekunud Müüja kontole. Kui maksate ostu eest Teile saadetud tellimuse kinnituse alusel, siis märkige kindlasti maksekorraldusele selgituseks tellimuse kinnituse number.

3.3. Müüja kohustub koheselt Ostjaga kontakteeruma kui selgub, et Ostja poolt soovitud kaup pole enam saadaval, tarneaeg on teadmata või hind on muutunud. Juhul kui Müüja poolt välja pakutud pikenenud tarneaeg või muutunud hind Ostjale ei sobi tühistab Müüja Ostja poolt esitatud tellimuse ja kannab Ostjale kogu makstud summa tagasi.

4. Kaupade tarnimine

4.1. Kaupade tarnimiseks pakub Müüja pakiautomaatide võimalust: Pakiautomaatide pakkujad toovad Eesti piires kauba kohale vastavalt nende poolsele tarnetsüklile alates hetkest kui
oleme kauba meie poolt teele pannud ja seda hiljemalt 24h pärast makse laekumist (v.a. nädalavahetustel, siis postitatakse pakk saabuval esmaspäeval esimesel võimalusel).
NB! Soovi korral on võimalik kaubale ise järgi tulla Earth Health OÜ kontorisse Tondi Ärikeskuses, aadressil Pärnu mnt 142, kontakttelefon +372 641 2166.

4.2. Kaupade tarnekulu pakiautomaati Eesti piires on 2.40 €. Kui Ostja tuleb ise kaubale järgi, siis tarnekulu pole. Mujale Euroopasse on hinnad vastavalt distantsile personaalse kokkuleppe alusel. Ostja valib ise enne tellimuse edastamist õige tarneviisi vastavalt soovitud tarneaadressile.

4.3. Ostja on kohustatud enne tellimuse sooritamist kontrollima Müüjale esitatavate kontaktandmete õigsust. Müüja ei vastuta toodete kohale toimetamisel tekkinud viivituse eest juhul kui viivitus on tingitud Ostja poolt esitatud kontaktandmete ebatäpsusest.

5. Vastutus ja vääramatu jõud

5.1. Müüja ja Ostja vastutavad teisele poole tekitatud kahju eest käesolevate tingimuste ja Eesti Vabariigis kehtivate seaduste alusel.

5.2. Müüja ei vastuta toodete väärkasutamisest või toodete rikkest tingitud muude kahjude eest.

5.3. Müüja ei vastuta Ostjale tekitatud kahjude eest juhul kui kahju on tingitud asjaolust mida Müüja ei saanud mõjutada, (vääramatu jõud).

5.4. Müüja vastutus kauba tarne eest lõpeb kauba üleandmise hetkest Ostjale, Ostja poolt volitatud isikule või transporditeenuse pakkujale.

6. Muud tingimused

6.1. Seoses 4soola.ee vahendusel kaupade tellimise ja ostmisega tekkinud vaidlused lahendatakse kahepoolsete läbirääkimiste teel. Kõikide vaidluste ja käesolevates 4soola.ee kasutustingimustes mitte välja toodud probleemide lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest seadustest.

7. Tagastamine

7.1. Ostjal on õigus Müüjale kaup mõjuval põhjusel tagastada 14 päeva jooksul alates kauba kätte saamise kuupäevast. Kaup peab olema rikkumata originaalpakendis, avamata ja kasutamata. Ostja on kohustatud enne kauba ostmist veenduma, et ostetav kaup talle ikka sobib jne. Märkides ostukorvis ruudukese “Kinnitan, et minu poolt sisestatud andmed on õiged ja olen tutvunud ja nõustun 4soola.ee  kasutustingimustega” kinnitab ostja, et on seda ka tegelikult teinud ja kõigest aru saanud. Ostja katab kõik kauba tagastamisega seotud kulutused. Kaup tuleb tuua või saata kulleriga Earth Health OÜ kontorisse Tallinnas Tondi Ärikeskuses, aadressil Pärnu mnt 142, kontakttelefon +372 641 2166. Müüja maksab Ostjale tagastatud kauba eest raha tagasi kolme tööpäeva jooksul peale kauba üle kontrollimist ja tagastamiskõlblikuks tunnistamist. Raha kantakse Ostja pangakontole, tagastatud kaupade eest sularahaga ei arveldata.

8. Info töötlemine

8.1. Ostja annab Müüjale selge ja teadliku nõusoleku oma isikuandmete töötlemiseks ainult seoses konkreetse müügitehinguga või toote- ja tarneinfo edastamisega.

8.2. Müüjale teatavaks saanud isikuandmed kantakse kliendiregistrisse ja neid kasutatakse müügiteenuse osutamiseks ja Ostjale kauba tarnimiseks.

8.3. Müüja säilitab Ostja kohta ostude sooritamise käigus Ostja poolt sisestatud kontaktandmed ja info sooritatud ostude kohta. Seda infot käsitletakse konfidentsiaalsena ja töödeldakse kooskõlas isikuandmete kaitse seadusega. Kullerteenust osutavale ettevõttele edastatakse ainult need Ostja isikuandmed, mis on vajalikud toodete kohaletoimetamiseks.

8.4. Müüja võib kasutada Ostja isikuandmeid Ostjale eripakkumiste ja kampaaniate kohta info saatmiseks e-posti teel üksnes juhul kui Ostja on andnud selleks oma nõusoleku.

8.5. Andmeside Ostja ja pankade ning kaardimaksekeskuse vahel on krüpteeritud, mis tagab Ostja isikuandmete ja pangaandmete turvalisuse. Makse teostamine toimub väljaspool E-poe keskkonda, vastava panga või teenusepakkuja turvalises maksekeskkonnas. E-poel puudub ligipääs Ostja panga- ja krediitkaardi andmetele.

Lugupidamisega,

4soola.ee meeskond